Поскаржитись на запис

Чоловік 10 років зберігав бургер з McDonald’s, а він – як “живий”

Коли 2009 року McDonald's закрив всі свої ресторани в Ісландії, один чоловік вирішив купити свій останній гамбургер і картоплю фрі.

 

 

 

Цього тижня виповнюється 10 років від дня покупки, а все виглядає так, ніби його вчора приготували.

 

 

 

"Я чув, що їжа з McDonald's ніколи не розкладається, тому просто хотів перевірити, чи це правда", - розповів Хьортур Смарасон AFP.

 

 

"Історичний екземпляр" гамбургера і картоплі фрі наразі зберігається у хостелі Snotra House, що на півдні Ісландії.

 

 

"Старий все ще там, почувається нормально. Та й виглядає досить непогано", - розповів BBC News власник хостелу Сіггі Сигурдур. - Це все, звичайно, смішно, але змушує замислитись про те, що ми їмо. Цвілі немає, лише паперова обгортка трохи пожовкла".

 

 

У хостелі стверджують, що люди з усього світу приїздять до них, щоб "відвідати" гамбургер, а їхній вебсайт отримує до 400 тисяч заходів щодня.

 

Спочатку Хьортур Смарасон зберігав їх у пластиковому пакеті у себе в гаражі. Коли за три роки він побачив незначну зміну у стані продуктів, вирішив віддати їх до Національного музею Ісландії.

 

 

У музеї ж пояснили, що не мають технічної можливості зберігати продукти харчування і повернули їх власнику. "Гадаю, вони помилялися, тому що цей гамбургер сам себе зберігає", - прокоментував рішення музею Хьортур Смарасон.

 

 

Після мандрівок по різних готелях у Рейк'явіку, бургер та картопля фрі нарешті "оселилися" у хостелі на півдні острову.

 

 

Хьортур Смарасон - не перший, хто експериментує з їжею з McDonald's. Приміром, Карен Ханрахан купила гамбургер у 1996 році, а 14 років по тому заявила, що він виглядає так само, як того дня, коли вона його придбала.

 

 

У 2010 році нью-йоркська фотографка Саллі Девіс купила Happy Meal і фотографувала їжу щодня протягом пів року. Вона стверджує, що їжа не мала жодних ознак псування — не гнила, не пліснявіла, не мала неприємного запаху.

 

 

У 2013 році McDonald's заявив, що "у правильному середовищі наші гамбургери, як і більшість інших продуктів харчування, можуть розкладатися", але без вологи на них "навряд чи з'явиться цвіль, бактерії та продукти розкладу".

 

 

Бьорн Адальбьорнссон з університету Ісландії підтвердив це пояснення, заявивши AFP, що без вологи "їжа просто висихає".

 

 

Джерело: BBC

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи