5 помилок, які ми допускаємо, коли хочемо заощадити під час ремонту


0

Ремонт – справа непроста, яка вимагає багато уваги, часу та ресурсів. Нам хочеться зробити все ідеально і за можливості зуміти зекономити. Попри те, що зараз можна знайти матеріали за прийнятною ціною, все ж є речі, економія на яких потім перетворитися на великі витратами. Ремонт із застосуванням неякісних матеріалів, – це гарантія того, що вам доведеться не раз повертатися до ремонту. 

Тому важливо знати, на які матеріали варто звернути увагу, щоб отримати якісний ремонт і бути задоволеним його результатом.

Підлога

Перша причина, чому варто вибрати якісне підлогове покриття, – заміна більше дешевого варіанту буде дуже проблематичною. Перед покупкою продумайте, для якої саме кімнати вам потрібне покриття на підлогу – поверхня повинна бути практичною. 

Для підлоги в житлових кімнатах прекрасно підійде той же ламінат. Першою, і чи не основною, перевагою ламінату є його міцність. Верхній шар якого покритий спеціальним стійким покриттям забезпечує довге використання. Окрім того ламінат позбавить кімнату накопичення пилюки, адже його прибирання не викликає жодних проблем.  Ось приклад хорошого ламінату: https://stroymat.kiev.ua/laminat/kronostar-dub-regulyar-synchro-tes-sinhro-tek-33-klass-faska

Покриття стін

Навіть для дуже бюджетних проєктів дизайнери рекомендують брати якісну фарбу для стін або шпалери, які будуть довго служити. Хороша фарба рівніше лягає на стіну, тому витрачається її набагато менше, а дорогі шпалери не рвуться під час нанесення.

Також якісна фарба менше вигорає, як наслідок, стіни довше залишаються яскравими. Крім того, вона гіпоалергенна. А якісні шпалери дуже складно порвати завдяки своїй міцній основі.

Сантехніка

У неякісного унітаза через кілька років покриття кнопки (хром) злізає, вона почне заїдати, фаянс пожовтіє, а дешева начинка зливного бачка може повністю зламатися. Через те, що приховані системи взагалі не завжди піддаються ремонту, краще, щоб вони були від перевіреного виробника.

Дерево і конструкції з нього 

Крім того, що неякісні дерев’яні конструкції (двері, меблі й так далі) швидко розсихаються і деформуються, через вміст формальдегіду вони можуть ще й завдати шкоди організму.

Краще вибирайте якісні меблі з сосни: вони мають м’якшу текстуру й обмежений вибір кольору, зате у неї краща шумоізоляція, невисока ціна і приємний зовнішній вигляд.

Розетки

Мова не про якість розеток (зрозуміло, що воно має відповідати всім заходам безпеки: хороша розетка не іскрить, тому що у неї не буде слабшати контакт від надмірної експлуатації), а про кількість.

Краще зробити їх більше, ніж бігати потім по всій квартирі з трійниками. Установку розеток і щитків теж рекомендується довірити професіоналам, які допоможуть зробити все безпечно і швидко. 


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif