Поскаржитись на запис

Німецька вівчарка Нова та тхір Пакко підкорюють мережу зворушливою історією своєю дружби

Ці двоє подружилися з першого дня. Їх власниця Діана Гріб каже, що вони живуть разом так, ніби й не підозрюють, що вони дуже різні.

 

 

 

Діана розповіла, що першою у неї з’явилася Нова. Діана досить довго навчала свого вихованця ладити з усіма. Коли Нова стала дорослою, Діана вирішила, що прийшов час завести ще одного друга, про якого так довго мріяла, яким виявляється був тхір. Пріоритетом для Діани було знайти такого улюбленця, який зможе жити поруч із собакою. Зрештою, тривалі пошуки довели її до Кракова, де вона придбала тхора Пакко.

 

 


 

 


 

 


 

 


 

 

Виявилося, що Нова і Пакко дуже схожі. Вони обоє допитливі, грайливі та сміливі. Їх характери та те, що вони проводили час з іншими тваринами, поки росли — це, мабуть, основні причини, чому вони так гарно уживаються.

 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 

Коли вони вперше познайомилися, Пакко ходив будинком, щоб познайомитися з новим місцем, поки Нова стежила за новим другом, як тінь. Через кілька днів Пакко почав звертати на неї увагу, і так розпочалися їх мила та весела дружба.

 

 


 

 


 

 


 

 

Зараз вони постійно граються удвох, подорожують, навіть сплять разом. "Іноді здається, що я маю двох собак", - розповідає Діана та ділиться все новими та новими фотографіями цих двох в  Instagram, де навіть створила їх спільну особисту сторінку.

 

 


 

«Щасливий. М’яч. Надвір»: собака вчиться розмовляти, використовуючи сигнали, і вже знає 29 слів

 


 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи