Поскаржитись на запис

Нідерландський супермаркет вимагав у своїх працівників фото в спідній білизні

Але тепер мережа супермаркетів Albert Heijn відмовилася від ідеї «колекціонувати» фотографії своїх працівників у спідньому.

 

 

"У компанії не було жодних підстав вимагати надання таких фото від співробітників", - повідомляється в заяві місцевого відомства з захисту персональних даних.

 

Про таку ініціативу першими дізналися журналісти, які побачили плакат із закликом відправляти свої знімки. Його розмістили у їдальні для персоналу в місті Неймеген.

 

"Одягніть спідню білизну або обтислий спортивний одяг, щоб контури вашої фігури можна було заміряти якомога точніше. І попросіть когось сфотографувати вас", - ось, що написали на плакаті.

 

Окрім плаката, кожний працівник супермаркету отримав електронного листа, в якому наголошувалося, що так фото зобов'язаний зробити кожний.

 

У такий спосіб компанія хотіла дізнатися розмір одягу кожного працівника.

 

Для того, щоб швидко пошити нову форму для персоналу, керівництво філіалу придумало додаток, у який і треба надсилати своє фото.

 

Після того, як ця історія стала відомою, керівництво потрапило під шквал критики. Компанія вибачилася, але продовжила наполягати, що надсилання фото у додаток — справа добровільна. Працівників до цього ніхто не змушував.

 

"Хоча участь в експерименті була добровільною і зображення не міг бачити ніхто з менеджменту Albert Heijn, цього в принципі не варто було робити", - заявив речник компанії. "Ми скасували цей проєкт і вибачаємося перед всіма, хто був до цього залучений", - додав він.

 

 

Джерело: BBC

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи