Поскаржитись на запис

Наречену заарештували за те, що вона начебто змушувала фотографа працювати на її весіллі та заплатити за такий привілей

Зазвичай, фотографи сподіваються отримати оплату за зйомки весілля. Але мало хто очікує, що наречена буде переконувати фотографа, що це він має заплатити за такий привілей – знімати саме її весілля.

 

 

Цією дивною історією поділився користувач Reddit Breathofthemild420. Ось як фотограф пояснив позицію нареченої: вона пропонувала заплатити їй 50 доларів за весільні фото, які він потім зможе продавати гостям на самому святі. Таким чином фотограф отримає свій гонорар.

 

 

Фотограф написав, що наречена є його другом, але він відмовив у такій дивній пропозиції. Після цього вона дуже засмутилася і почала плакати. У нареченої розпочалася істерика, і тоді вона назвала фотографа «поганим другом».

 

 

Та це не кінець історії. Навіть після цього друзі та родичі надсилали злісні повідомлення. І навіть, коли фотограф запропонував зняти фото безкоштовно, наречена все одно вимагала свої 50 доларів.

 

 

Після того, як за один день йому надіслали близько ста повідомлень та дзвінків, фотограф здався і сказав, що дасть нареченій гроші на весіллі, але навіть не збирався там з’являтися там.

 

 

Після цього дзвінки та повідомлення з погрозами припинилися, аж до дня весілля, коли історія набрала нових обертів.

 

 

"Я отримав буквально понад сто повідомлень за 30 хвилин і пів дюжини телефонних дзвінків у комплекті з гнівними голосовими повідомленнями", - написав користувач Breathofthemild420. «Я не відповідав. Близько третьої побачив, як до мого дому під’їжджає машина, і це був її батько. Він почав  стукати в мої двері й кричати, коли я їх не відкрив».

 

 

А після цього дзвінки і повідомлення не припинилися.

 

 

Опублікувавши історію, фотограф заявив, що цькування тривають. Він навіть поскаржився на них у поліцію, після чого наречену та її батька заарештували. І тепер фотограф має з’явитися на суд у ролі свідка.

 

 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи