Поскаржитись на запис

МАВПИ У ЛЮДСЬКИХ ПОЗАХ. ЯКА ТАЄМНИЦЯ ЛИШИЛАСЬ ЗА КАДРОМ НАШУМІЛОГО У МЕРЕЖІ ФОТО

Історія головних героїв надпопулярної світлини.

Днями Мережею поширилося унікальне фото – селфі волонтера з двома горилами, що стоять у подібних до людських позах.

Воно набрало понад 40 тисяч лайків на Facebook, Instagram та Twitter. Користувачі з різних куточків світу писали, що ніколи не бачили, щоб горили так поводилися і називали фото неймовірно зворушливим.

Що саме змусило цих двох горил вдатися до такої нетипової поведінки та до чого тут браконьєрство?

Історія одного кадру
Знакову світлину зробив один із рейнджерів парку Вірунга, що розташований у Конго, Матьє Шамаву. Він зробив це для того, щоб увіковічити унікальний момент – коли дві мешканки природоохоронної території, самиці-горили, Ндаказі та Ндезе, стали на задні лапи і кумедно нахилили голови, ніби роздивляючись щось.

Чоловік виклав селфі з підписом: "Просто ще один день на роботі". Світлина сколихнула Мережу. Інтернет-користувачі губилися у здогадках, що змусило горил стати на задні лапи.

Зрештою, цю таємницю розкрив заступник директора національного парку Вірунга Інносент Мбуранумве. У коментарі BBC він повідомив, що фото було знято поблизу огорожі парку, а мавпи «виструнчилися» для того, щоб роздивитися автівку, що проїжджала повз неї.

"Їм було дуже цікаво побачити машину, що проїжджала біля огорожі парку. Це було вперше, коли вони бачили автомобіль так близько", – наголосив він.

Чоловік також порівняв позу своїх підопічних до солдатів, які рівняються на прапор, і зазначив, що вона разюче нагадує людську.

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи