Поскаржитись на запис

Мама створює чохли для ременів безпеки, що попередять про стан здоров’я дітей, при аварії

Іноді проста думка може спричинити вірусний успіх. Це сталося з австралійською мамою Наталі Белл(Natalie Bell), коли вона думала про свою дочку Шае (Shae), яка могла б потрапити в аварію. Це спонукало жінку створити чохол для ременя, який би попереджав людей, що надають допомогу, стосовно стану дівчини. За одну ніч ідея стала вірусною, і Белл отримала тисячі запитів на аналогічний чохол.

Белл, яка живе у Вікторії, Австралія, володіє бізнесом під назвою «Personalised By Nat», де вона створює персоналізовані предмети, більшість продуктів для батьків і дітей. Вона вирішила створити простий чохол на липучці з чіткими жирними літерами, що виділяються на білому тлі, щоб легко було читати.

Белл відзначає, що в той час як медичні браслети, що більшість людей з проблемами здоров'я носять, є корисними, проте часто прикриваються одягом. Тому її чохол для ременів безпеки виділяється і дає зрозуміти кожному про особливості пасажира. Особливо, якщо врахувати, що в разі аварії першими, хто допомагає, можуть бути не медичні працівники.

 

5 червня Наталі Белл опублікувала допис у Facebook :
«Я завжди замислююся, що б сталося, якби я потрапила в автокатастрофу з дочкою в машині, і не змогла дати лікарям знати, що моїй дочці не можна робити магнітно-резонансну томографію, через наявність кохлеарного імплантату. Тепер мені не потрібно турбуватися про це, з цим чохлом для ременів безпеки. Вони можуть бути зроблені для будь-яких особливих потреб, які медична команда повинна знати, якщо ви не в змозі їх повідомити.

 

 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи