Поскаржитись на запис

Корейський художник дарує нове життя бюстам, античним картинам та фотографіям, перетворюючи їх на гіперреалістичні портрети

 

Роботи південнокорейського художника-гіперреаліста Джоунгвона Чонга, ілюстратора-фрілансера, можуть легко вразити будь-кого. Його роботи виглядають наскільки правдоподібно, що здається це не картини, і вони навіть більш реалістичні, ніж фотографії. Джоунгвон Чонг надає нове життя антикварними картинами та відомими статуям.

 

 

Художник перетворює мармурові погруддя на образи живих людей, і виглядає це дуже цікаво.

 

 

Венера де Міло

 

 

Венера де Міло - одна з найдавніших відомих статуй, яка наразі експонується в музеї Лувра. Вважається, що вона є представленням богині Афродити.

 

 

 

Гомер

 

 

Гомер чи "вчитель Греції" створив одну з найважливіших основ інтелектуального розвитку Заходу. Він став «батьком західної літератури».

 

 

 

Джуліано де Медічі

 

 

Джуліано де Медічі був співправителем Флоренції разом зі своїм братом Лоренцо. Його вважали "покровителя мистецтв" та «золотим хлопчиком».

 

 

 

Костанца Бонареллі

 

 

Погруддя Костанца Бонареллі - робота італійського скульптора Джана Лоренцо Берніні, створене між 1636 та 1638 рр.

 

 

 

Смерть Сенеки

 

 

Римського філософа Сенеку звинувачували в участі в змові проти Нерона. Як покарання йому було наказано покінчити життя самогубством. Сенека прийняв вирок, і його дружина вирішила померти разом з ним.

 

 

Адам Мікеланджело

 

 

Фреска "Створення Адама" є частиною стелі Сикстинської капели.

 

 

Бог Мікеланджело

 

 

Також частина Сикстинської капели.

 

 

Вінсет Ван Гог

 

 

Вінсент Віллем Ван Гог був голландським живописцем, який вважається одним з найвпливовіших художників сучасності, хоча його визнання прийшло лише після його смерті. Ван Гог ніколи не уявляв, що стане таким відомим. З поганим станом психічним здоров’ям і нападами божевілля він помер у віці 37 років.

 

 

Зигмунд Фрейд

 

 

Зигмунд Фрейд став засновником психоаналізу.

 

 

 

Бонуси

 

 

 

 

 

 

 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи