Поскаржитись на запис

Іспанські міста заполонила морська піна, від якої потерпають місцеві жителі

Шторм Глорія тероризує східну Іспанію сильними вітрами, великою кількістю опадів, величезними хвилями й навіть снігопадом. 

 

 

 

Та природа підготувала інші випробування –  одне з іспанських міст заповнилось піною. Зазвичай морська піна виникає, коли в океані утворюються високі концентрації органічної речовини. Хоча це часто відбувається природним шляхом, сміття, що можна знайти в стічних водах, засоби для миття та викопне паливо також можуть сприяти утворенню піни.

 

 

Морська піна заповнила вузькі вулички старого міста Тосса-де-Мар. Відео, на якому жінка намагається пробратися до свого помешкання через морську піну вже подивилися 3 мільйони людей.

 

 

 

 

Міністр внутрішніх справ Іспанії схарактеризував шторм як "винятковий".  Загинуло вже дев'ять людей, а четверо - зникли безвісти. Глорія також залишила 220 000 людей без електрики в регіоні Таррагона.

 

 

Місцеві ЗМІ повідомляють, що Коста-Брава та Балеарські острови найбільше постраждали від урагану Глорія. Деякі супермаркети Майорки повідомили ЗМІ, що через погодні умови у них закінчуються деякі продукти, які не можуть дістатися до них із континентальної Іспанії.

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи