Поскаржитись на запис

Брутальний Санта: чоловіка звільнили з посади Санта-Клауса у місцевому торговому центрі через «брудні» та «недоречні» фото

В одному із канадський торгових центрів різдвяний сезон розпочався зі звільнення надто відвертого Санти-Клауса. Після кількох фото, які Гері Хаупт залишив на своїй сторінці у Фейсбуці, його занесли у список небажаних працівників.

 

Гері Хаупта просто викликали у головний офіс, чого ніколи до того не траплялося, і вже тоді він зрозумів що щось тут не так.

 

Хаупт сказав, що не зовсім впевнений через, що саме це сталося. Він не знає, чи хтось скаржився на торговий центр, чи керівництво бачило фотографії в інтернеті. Все, що він дізнався, — фотографії були визнані недоречними, а торговий центр звільнив його з посади Санти.

 

Кілька днів до того Хаупт запросив свого друга до себе додому, і вони вирішили зробити кілька "дурних" фотографій у костюмі Санти. На одній із таких картинок Хапт у костюмі Санти схопився за груди своєї подруги.

 

"Вони називають фотографії брудними або недоречними", - сказав Гері Хаупт. "Ми просто багато сміялися", - пояснив він Fox News. І взагалі Геррі Хапт сказав, що все це було просто грою. Він вважає, що це лише дурні розваги, які не означають нічого серйозного.

 

"Я пішов на цю роботу, бажаючи стати найкращим Сантою, якого колись бачила громада".

 

До того ж Гері Хаупт сказав, що люди часто приходили до Санти з дурними проханнями. Наприклад, одного разу таким проханням стало випити із фляги просто на фотографії. І все це також було заради розваги.

 

 

Поки що, попри те, що Хаупт вже працює Сантою приблизно 12-15 років, назад на роботу його брати не планують.

 

Але  більшість громади його містечка підтримують свого «Санту» у цій історії.

 

Крім того, Гері Хаупт говорить, що бути Сантою для нього не робота, а — покликання. Тому, коли діти запитують його просто на вулиці, чи він Санта-Клаус, Гері повідає: «Так, це я».

 

 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи