9 зірок, яким набридла популярність, і вони знайшли себе в інших заняттях


-2
8 поширень, -2 балів

Слава і гонорари голлівудських зірок змушують заздрити їм та захоплюватися їхнім життям. Але самі зірки не завжди задоволені успіхом. Тому деякі з них вибирають тихе життя далеко від метушні та освоюють нові професії.

Камерон Діас

Акторка дебютувала в легендарному фільмі «Маска» в 1994 році, відразу завоювавши популярність і світову любов. Однак роки постійних зйомок і роз’їздів втомили Камерон, і в 2017 році вона заявила, що йде з кіно. З того часу знаменита блондинка пиши книги про любов до свого тіла і присвячує час сім’ї.

Дженсен Еклс

Зірка суперпопулярного серіалу «Надприродне» не поспішає зніматися в повнометражних фільмах. А все тому, що актор недавно заснував сімейний бізнес – пивоварню Family Business Beer Co.

Фредді Принц — молодший

Актор, який в 90-х зводив з розуму дівчат по всьому світу, вже кілька років не знімається в кіно. Він повністю присвятив себе кулінарії і видав книгу з рецептами.

Сара Мішель Геллар

Актриса понад 15 років одружена з Фредді Принцом — молодшим, тому не дивно, що вона розділяє захоплення чоловіка. Сара зрідка з’являється на великому екрані в епізодах, решту часу присвячуючи кулінарії. Вона також випустила книгу з рецептами та заснувала компанію, яка виробляє начиння для випічки.

Кевін Джонас

Один з братів Джонас після розпаду групи в 2013 році залишив шоу-бізнес і зайнявся нерухомістю, а після – розробкою додатків. Втім, в цьому році група возз’єдналася, і Кевін знову виблискує на сцені.

Джек Ніколсон

Легенда кінематографа теж змінив спосіб життя: він вирішив піти на заслужений відпочинок і не знімається з 2010 року. Однак сам Ніколсон не любить, коли його називають пенсіонером. Зараз актор захоплюється колекціонуванням сучасних картин XX століття.

Алісія Сільверстоун

Актриса була на піку популярності 20 років тому. Зараз Алісія не знімається в кіно, її остання робота вийшла ще в 2017 році. Замість цього дівчина сконцентрувалася на активістською діяльністю: вона захищає навколишнє середовище і бореться за права тварин. Також актриса написала книгу «Добра дієта» з веганськими рецептами.

Ванілла Айс

Після гучного успіху в 90-х репер різними способами намагався повернути популярність. Досягти такої ж слави йому не вдалося, але, здається, він знайшов своє покликання: Ванілла запустив власний проект з благоустрою будинків.

Ділан Спраус

Близнюки Спраус стали знаменитостями ще в дитинстві, але в дорослому житті вони вибрали різні шляхи. Поки Коул робив кар’єру в кіно, Ділан заснував досить незвичайний бізнес – медоварню.

Джина Девіс

Ця актриса була однією з головних кінозірок в 90-ті. Згодом кар’єра Девіс пішла на спад, і зараз вона зосередилася на громадській діяльності. Жінка бореться за гендерну рівність і заснувала Інститут з гендерних питань в ЗМІ.

Хейден Крістенсен

Красень-актор став зіркою першої величини після зйомок в «Зоряних війнах». Але надмірна популярність швидко набридла Хейдену, і тепер він з’являється у фільмах досить рідко. У 2007 році Крістенсен купив ферму і любить проводити там час, займаючись ремонтом і розведенням худоби.

Шеллі Дюваль

Після «Сяйва» актриса довго відновлювала психічне здоров’я, і її кар’єра стрімко котилася вниз. У 2002 році Дюваль заявила про вихід на пенсію і вважала за краще зникнути з поля зору громадськості.

Мер’єм Узерлі

Одна з найпопулярніших турецьких актрис взяла перерву в кар’єрі на кілька років. Проблеми в особистому житті, скасування зйомок у рекламній кампанії і невдачі в роботі привели Мер’єм до емоційного вигоряння, і вона вирішила відпочити та зайнятися вихованням маленької дочки.


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif