9 реальних людей, які були прототипами легендарних кіногероїв


0
6 поширень

Деякі культові персонажі з кіно і мультфільмів насправді не є вигадками талановитих сценаристів. А героями змальованими із реальних людей. Іноді автори фільмів копіювали зовнішність, а деколи вони  переймали риси характеру реальних людей та навіть їх історії.

Що ще раз доводить: життя набагато цікавіше, ніж кіно.

Гарлі Квінн — Арлін Соркін

Суперзлодійка Гарлі Квінн змальований персонаж з акторки Арлін Соркін.

Арлін — універсальна актриса: вона знімалася в телесеріалах, танцювала в кабаре, а також працювала ведучою телепередач. Сценарист мультфільму «Бетмен: мультсеріал» Пол Діні створив Харлі Квінн, щоб виправити дірку в сюжеті. Згідно з сюжетом епізоду “Прихильність Джокера” потрібно було, щоб хтось вискочив з торта в кімнаті, наповненій поліцейськими. Було б дивно, якби це зробив сам Джокер, тож сценаристи придумали навіжену дівчину-клоуна.

Пол Діні був натхненний костюмом, який тоді одягала його подруга Арлін Соркін в одному з епізодів мильної опери «Дні нашого життя». Він вирішив, що Гарлі Квінн має бути саме такою – стрункою, веселою і трохи божевільною (хоча, ні не трохи). До речі, Арлін Соркін озвучує Харлі Квінн у мультфільмах та відеоіграх.

Джокер — Конрад Фейдт

Джокер, один з найхаризматичніших суперзлодіїв у світі кіно, не з’явився просто з повітря. І якщо ім’я персонажа було легко придумати (гральна карта з французької колоди), то створити відповідну зовнішність було нелегким завданням.

І виявилося, що німецький актор Конрад Фейдт був прототипом цього персонажа.
У 1928 році Вейдт зіграв роль Гвінплайн у фільмі «Людина, яка сміється». За страшним виглядом понівеченого чоловіка ховалося добре серце.

Сьогодні найкращим Джокером коли-небудь вважається Хіт Леджер, який зумів показати глядачам, що у поганих хлопців теж є душа.

Джабба Хатт — Сідні Ґрінстріт

Сідні Ґрінстріт — британський актор кіно та театру 40-х років. Саме він став прототипом Джабби із “Зоряних воєн”.

Актор завжди страждав від зайвої ваги, але він грав дуже чарівних та винахідливих шахраїв. Отже, немає нічого дивного, що бос міжгалактичного злочинного світу Джабба Хатт так схожий на цього актора. Творці всесвіту «Зоряних воєн» черпали своє натхнення з усіх ролей Сідні Ґрінстріта.

Біфф Таннен — Дональд Трамп

Фільм “Назад у майбутнє – 2” був знятий 30 років тому, і тоді ніхто не думав, що Дональд Трамп стане президентом США. Але в той час він уже був відомим бізнесменом, який володів будівельними компаніями та правами на конкурс краси “Міс Всесвіт”.

Тож старша версія Біффа Таннена зобразила багато з життя Трампа. Зачіска, хмарочос, який дуже схожий на Вежу Трампа, і його любов витрачати багато грошей.

Лорд Фаркуад — Майкл Айснер

Головний лиходій із першого «Шрека», лорд Фаркуад, отримав свою зовнішність завдяки старому конфлікту між двома чоловіками. Ексголова Діснея Майкл Айснер та продюсер Діснея Джеффрі Каценберг насправді не любили один одного. Все закінчилося тим, що Каценберг покинув компанію і створив свою власну – DreamWorks.

Але на цьому він не зупинився, і у своєму новому анімаційному фільмі він зобразив свого старого ворога як гнома-психопата. Насправді Майкл Айснер — людина високого віку, але Каценберг все-таки змусив його виглядати маленьким на екрані.

Раймон Беббіт — Кім Пік

Головний герой фільму “Людина дощу” Реймон Боббітт — людина-аутист із видатними математичними здібностями. Він може запам’ятати величезну кількість інформації, але пропрасувати сорочку для нього надзвичайно складне завдання.

Лоуренс Кім Пік відомий своєю феноменальною пам’яттю, і став прототипом героя Реймонда Баббітта. Лоуренс народився з грижею мозку. Але тіло Пека адаптувалося і створювало нові нейронні зв’язки, а його незвичайні здібності – це побічний ефект. Пік навчився читати у віці 16 років, пам’ятав тисячі книжок напам’ять, але не зміг виконувати найбільш звичайні побутові завдання.

Сонік — Майкл Джексон і Білл Клінтон

На початку 90-х японська компанія Sega вирішила вийти на світовий ринок за допомогою гри Sonic the Hedgehog. І щоб зробити головного героя справді крутим, дизайнери вирішили покласти його на найкрутіших персонажів США. У 1991 році Майкл Джексон і Білл Клінтон були “найкрутішими” хлопцями Сполучених Штатів.

Отже, їжак отримав чоботи з кліпу на пісню “Bad” Майкла Джексона та посмішку молодого та перспективного політика Білла Клінтона. Спочатку творці хотіли, щоб Сонік мав дівчину, яка б нагадувала Мадонну, але згодом відмовилися від цієї ідеї.

Роккі Бальбоа — Чак Вепнер

Сильвестр Сталлоне написав сценарій для фільму «Роккі» і сам зіграв головну роль. У фільмі боксеру, якому ніколи не щастить Роккі Бальбоа вдалося перемогти легенду спорту. І зробив він усе це завдяки дуже наполегливій праці та любові.

Чак Вепнер — професійний американський боксер, який прославився своєю боротьбою проти Мухаммеда Алі. Вепнер простояв 15 раундів, але все одно програв бій. Кажуть, що надихнувся саме цією історією та наполегливістю Вепнера.

Тревіс Бікл – Артур Бремер

Головний герой фільму — Тревіс Бікл, самотній 26-річний чоловік, який раніше служив у морській піхоті. Страждаючи від хронічного безсоння, він влаштовується працювати нічним таксистом у Нью-Йорку. З часом Тревіс починає сходити з розуму і вирішує, що місто потрібно позбавити гріха. Для цього він надумав скоїти вбивство.

Артур Бремер став прообразом героя фільму «Таксист». Він був сором’язливим хлопцем, який теж почав втрачати розум. Артур також хотів зробити світ кращим, убивши Річарда Ніксона та Джорджа Уолласа. У результаті його арештували.


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif