6 прикладів, як інтернет швидко і безповоротно змінив наше життя


2
12 поширень, 2 бали

Сьогодні вже й не можна уявити життя без соцмереж, веселих відео, корисних лайфхаків та фото, які надихають – і все це ми шукаємо в інтернеті. 

Лише оглянувшись назад можна здивуватися і зрозуміти наскільки змінився світ завдяки інтернету, а разом з цим і наше життя.

Збільшилася якість і кількість аматорського контенту

Якщо ви пам’ятаєте скрипучий звук dial-up-модемів, то і зображень, які вантажилися смужками зверху вниз, не забули. Тоді селфі було невідомим словом, а щоб завантажити зображення в інтернет, треба було витратити не мало часу та нервів.

Що вже говорити про відео. Записи були в основному піратськими: з темною картинкою і неякісним звуком, який йшов ніби з іншого приміщення.

Зараз навіть аматорське відео, зняте ввечері на смартфон, виглядає краще. А на фото низької якості ніхто навіть уваги не зверне – жодних лайків. Тепер треба добре постаратися, щоб звернути на себе увагу.

Космічна швидкість

Ще на початку/всередині «нульових», щоб завантажити одну пісню у форматі mp3 на пристрій, треба було затратити кілька хвилин. На сайтах переважав текстовий контент: сторінки з великою кількістю графіки відкривалися занадто довго.

Сьогодні важко уявити, що сайт можна вантажити довше кількох секунд, а фільм не можна подивитися просто на сайті. Тепер завантажити відео в full HD з мобільного і зробити його доступним для мільярдів користувачів можна за лічені секунди. Ніхто не терпить повільної швидкості та нудного очікування.

Більше гаджетів

Якщо колись у квартирі міг бути тільки один комп’ютер і один мобільний – сьогодні гаджети заполонили все довкола.

Десятки нових гаджетів з’являються щороку. І усі вони певним чином пов’язані з інтернетом. У 2019 році  навіть холодильники та мультиварки стали частиною мережі. Розумна техніка навчилася самостійно обмінюватися даними через інтернет. Наприклад, техніка може завантажити рецепти, замовити продукти в інтернет-магазині або навіть викликати поліцію.

Кращі можливості для навчання і нових хобі

З відеоуроками на YouTube можна навчитися робити все, що тільки захочеш: в’язати, програмувати або ремонтувати холодильник. І найважливіше – за це не потрібно платити.

А якщо хочеться підійти до цього питання ще серйозніше – то інтернет переповнений людьми, які допоможуть вам у навчанні за гроші. До того ж існують освітні платформи на будь-який смак і бюджет. Відеоуроки, онлайн-воркшопи, вебінари – і все це відпочиваючи на дивані.

Ера віддаленої роботи та нових професій

Навіщо проводити час у задушливому офісі, якщо можна просто взяти ноутбук і попрацювати з дому, кав’ярні чи просто під час подорожі? Роботодавців у всьому світі заохочують такий формат роботи. Це вихідного і для них, тому що не потрібно витрачати гроші на оренду офісу, покупку й обслуговування техніки. А ще кава з печивом!

Швидкий інтернет подарував нам менеджерів онлайн-трафіку, аналітиків даних, веб-аналітиків, SMM-фахівців. Змінився і підхід до праці. Можна не тільки працювати з будь-якої точки світу, але і знаходити замовників в тих часових поясах, які збігаються з вашим біологічним ритмом.

Режим багатозадачності

Ще зовсім нещодавно нашим батькам ледве вдавалося одночасно читати газету і дивитися телевізор. Ми ж переходимо з однієї вкладки браузера на іншу, паралельно слухаємо подкаст і кидаємо погляди на екран мобільного. Ми можемо робити сто справ одночасно: спілкуватися в декількох чатах, ділитися фото в соцмережах, читати новини і т.д.

Сучасна людина не стільки читає, скільки сканує отриману інформацію і виділяє найважливіше. Недолік у цього тільки один: буває дуже складно сконцентруватися.


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif