Поскаржитись на запис

5 причин, чому ми виглядаємо молодшими, ніж наші батьки у тому ж віці

Порівняйте свої фото зі шкільного альбому і фото своїх батьків. У 18 років батьки здавалися вже зовсім дорослими й серйозними, а ми у свої 18 почуваємося юними та навіть дітьми.

 

 

 

Здається, що люди й справді старіють тепер не так швидко. Але у чому причина?

 

 

 

Біологічне старіння сповільнилося

 

 

«Я і моя мама в одному віці.»

 

Змінилася не тільки саме поняття старіння: якщо 150-200 років тому 50-річний чоловік вважався старим, то сьогодні такий вік назвуть швидше пізнім середнім. Ви помічали, що деякі люди в 30 років вже мають сиве волосся і дрібні зморшки, а інші все ще виглядають як школярі? Все тому, що у кожної людини всередині є свій біологічний годинник, які рідко збігаються з реальним віком. Американські дослідники прийшли до висновку, що останнім часом біологічне старіння відбувається все повільніше, саме тому наступні покоління зберігають молодість довше.

 

 

 

Люди стали менше курити

 

 

«Я кинула курити лише 3 місяці тому. Але як стала виглядати шкіра! »

 

 

У 2010 році кожна четверта людина у віці до 24 років була залежна від куріння. У 2015-му - вже кожна п'ята. За даними за 2017 рік, кількість людей, які ніколи навіть не пробували курити до 24 років, збільшилася до 70%.

 

 

І справа не тільки в тому, що в більшості країн введені заборони на куріння в громадських місцях, а вартість тютюну зростає з кожним днем. Поступово все більше молодих людей роблять вибір на користь здорового способу життя і піклуються про своє здоров'я. А оскільки куріння - одна з найбільш згубних для краси звичок, людині краще відмовитися від неї, ніж втратити молодість шкіри.

 

 

 

Жінки пізніше народжують, тому довше виглядають молодими

 

 

«Зліва направо: моя бабуся, моя мама і я в одному і тому ж віці».

 

 

Результати останніх досліджень доводять: після народження дитини жінки дійсно починають старіти швидше. Причина не тільки в постійній втомі й стресі. Виявилося, що зміни в тілі жінки після пологів відбуваються на клітинному рівні.

 

 

Сьогодні дівчата більш амбітні: вони намагаються спочатку присвятити більше часу кар'єрі або бізнесу, а потім вже створювати сім'ю і продовжувати рід. Тому і зовнішні ознаки старіння з'являються набагато пізніше.

 

 

 

Молодь не вибирає роботу, яка пов’язана з важкою фізичною працею

 

 

Питання про майбутню професію виникає ще в школі. Сьогодні більшість молодих людей розуміють, що забезпечити комфортний рівень життя може тільки спеціальність, яка буде мати попит. А ще молодь турбується про своє здоров'я, тому не хоче працювати на такій роботі, де умови праці можуть завдати шкоди організму. Тому з'являється все більше фахівців у сфері IT, маркетингу або фінансів: для них завжди є робота зі стабільно високою оплатою.

 

 

Такі професії вимагають постійного розумового напруження і розвитку, що допомагає зберігати здоров'я й активність мозку. А оскільки офісні професії виключають важку фізичну роботу і шкідливі умови виробництва, то і шкоди організму така праця завдає набагато менше.

 

 

 

Знизився рівень відповідальності

 

 

Попри те, що молоді люди розуміють важливість правильно обраної спеціальності і кар'єрного росту, вони набагато пізніше стають самостійними. Якщо наші батьки, бабусі і дідусі були змушені піклуватися про себе з дуже раннього віку, то наступні покоління довше перебувають під опікою старших.

 

 

Сьогодні люди не планують своє життя заздалегідь і продовжують бути інфантильними навіть після 20 років. Юнаки і дівчата хочуть займатися тільки тим, що їм подобається, і не переживають про можливі наслідки. Так, для сучасної молодої людини цілком нормально продовжувати брати гроші у батьків і жити з ними в одній квартирі, поки шукає роботу або намагається розвивати власний бізнес. Молоді хлопці знають, що у них завжди є надійний тил, а тому менше схильні до переживань і депресій, пов'язаних з відповідальністю перед сім'єю і фінансовими проблемами.

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи