Поскаржитись на запис

5 логічних загадок, які легко можуть завести вас у глухий кут

Загадки на логіку не тільки розвивають кмітливість і нестандартне мислення, але також захоплюють і підіймають настрій.

 

 

 

 

1. Джордж Вашингтон, Шерлок Холмс, Вільям Шекспір, Людвіг Ван Бетховен, Наполеон Бонапарт і Нерон - хто з них принципово відрізняється від інших?

 

2. Жили чотири друга. Вони мали імена Альберт, Карл, Дитріх і Фрідріх. Прізвища друзів ті ж, що й імена, тільки так, що ні в кого з них ім'я й прізвище не були однаковими, крім того, прізвище Дитріха не Альберт. Визначите прізвище й ім'я кожного хлопчика, якщо відомо, що ім'я хлопчика, у якого прізвище Фрідріх, є прізвище того хлопчика, ім'я якого - прізвище Карла.

 

3. Людина розглядає портрет. "Чий це портрет ви розглядаєте?" — запитують у нього, і людина відповідає: "У сім'ї я ріс один, як перст, один. І все-таки батько того, хто на портреті, – син мого батька". Чий портрет розглядає людина?

 

4. Галина захотіла купити одне морозиво, але їй не вистачає 6 копійок. Іван також хоче купити одне морозиво, але йому не вистачає 1 копійки. Галина та Іван вирішили разом купити одне морозиво на двох, але їм все одно не вистачає однієї копійки. Питання: скільки ж коштує одне морозиво?

 

5. Містер Уільямс, містер Барнет і містер Едвардс живуть у мебльованих кімнатах на Баскет-Стріт. Один з них – пекар, інший – таксист, а третій – пожежник. Ви повинні визначити професію кожного з них. От кілька підказок.
1. Містер Уільямс і містер Барнет щовечора грають у шахи.
2. Містер Барнет і містер Едвардс разом ходять на бейсбол.
3. Таксист збирає колекцію монет, пожежник – олов'яних солдатиків, а пекар – марки.
4. Таксист ніколи не ходить на бейсбол.
5. Містер Едвардс ніколи не чув про поштові штемпелі.

 

 

Відповіді:

 

 

 

  1. Шерлок Холмс. Це вигаданий персонаж.
  2. Перше слово - ім'я, друге слово - прізвище: Альберт Дитріх; Карл Альберт; Дитріх Фрідріх; Фрідріх Карл.
  3. Людина розглядає портрет свого сина.
  4. 6 копійок. У Галини зовсім немає грошей.
  5. Оскільки таксист ніколи не ходив на бейсбол, його повинні звати містер Уільямс. Містер Едвардс ніколи не чув про поштові штемпелі, отже, він не може збирати марки. Таким чином: містер Уільямс – таксист, містер Едвардс – пожежник, містер Барнет – пекар.

 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи