Поскаржитись на запис

15 фільмів з яких глядачів йшли геть

Деякі фільми настільки не подобаються глядачам, що вони навіть готові покинути кіносеанс далеко до закінчення фільму. BuzzFeed зібрав список із коментарями від глядачів кінофільмів, які виявилися гіршими, ніж ми цього очікували. Показуємо цей список вам, щоб одного вечора ви морально не постраждали від поганого фільму. Але попереджаємо у списку є назви, яких ви не очікували тут побачити.

 

 

 

 

 

«Фантастичні звірі та де їх шукати»
«Це був повний провал. Не зрозумійте мене неправильно, я люблю Едді Редмейн, але я з усіх сил намагалася просидіти перші 30 хвилин, але все ж пішла геть. Думаю, що я очікувала рівня Гаррі Поттера, і фільм просто не відповідав моїм очікуванням.».

 

 

 

«Секс і місто – 2»
«Серіал було поганим, але я завжди, ховаючись від усіх, дивилася нові серії. Фільми взяв з серіалу найгірше, а все найкраще якраз залишилося поза увагою. Я не сміялася жодного разу, тож пішла посеред фільму.».

 

 

 

«Аквамен»
«Щохвилини фільм ставав все гіршим. Я сказав батькам, що ми повинні піти, тому що це було надто жахливо, щоб впоратися з цим.».

 

 

 

«Інтерстеллар»
«Я не дурна, але просто повністю загубилася в науці, що впливає на розуміння сюжету! Думаю, вам потрібен доктор фізичних наук поруч, щоб зрозуміти цей фільм.».

 

 

 

 

«Повелитель стихій»
«Мій друг дуже любить цей серіал, і він змусила мене дивитись перший сезон, перш ніж ми поїхали в кінотеатр на фільм. Фільм дратував з першої хвилини. Вони перетворили шоу з глибиною та гумором у жахливу драму, де актори перегравали. Ми пішли після того, як хтось кинув попкорн в екран.».

 

 

 

«Ти квач!»
«Я дуже чекав на цей фільм, тому що акторський склад виглядав дивовижно. Але я швидко зрозумів, що фільм про дорослих чоловіків, що грають у «квача» буде нудним. Мені було байдуже, що фільм був знятий на реальних подіях - все одно було нудно.».

 

 

 

«Ліга справедливості»
«У мене були великі сподівання щодо цього фільму, тому що мені дуже подобалася «Диво-жінка». Але у цьому фільмі не було жодного сюжету. Діалоги були жахливими, а спецефекти були не такими вражаючими.».

 

 

 

«Повний розковбас»
Єдиний фільм, з якого я пішла, - це «Повний розсковбас». Я очікувала, що це буде дурненький фільм, але у фільмі не було нічого крім справді тупих жартів.».

 

 

 

«Джек і Джилл»
«Я пішов із фільму, де Адама Сандлера грає близнюків. Не думаю, що я протримався навіть 20 хвилин. Мені було соромно за те, що я бачив! Це єдиний фільм, з якого я пішов раніше, а бачив кілька досить жахливих фільмів, сподіваючись отримати свої гроші назад.».

 

 

 

«Ла-ла Ленд»
«Думаю, мені б сподобалося більше - або принаймні достатньо, щоб залишитися в театрі - якби вони взяли акторів, які співали і танцювали краще. Вони просто взяли відомих акторів, і це було нестерпно».»

 

 

 

«Дівчина у потягу»
«Мені сподобалася книга і була дуже схвильована виходом фільму. Але цей сценарій був одним великим хаосом. Вони зробили зміни без причини. Наприклад, сюжет фільму відбувався в Нью-Йорку замість Лондона .... що, справді? Хіба треба американізувати ВСЕ?».

 

 

 

«Одного разу в Голлівуді»
«Новий фільм «Одного разу в Голлівуді» був настільки жахливим, що я не міг витерпіти до кінця. Це було неймовірно нудно.».

 

 

 

«Ласкаво просимо до Марвена»
«Трейлер видався цікавим, тому я пішов на фільм, тому що його хотів подивитися мій друг. Тепер цьому другу заборонено пропонувати мені будь-які фільми.».

 

 

 

«Форсаж: Гоббс та Шоу»
«Я люблю Скалу та Джейсона Стейтама, але фільм здався неоригінальним та дурним. Я вирішив, що в цей день у мене знайдуться цікавіші плани і пішов з кінотеатру.».

 

 

 

«Відв'язні канікули»
«Нецікавий сюжет, перенасичений наркотиками, зброєю та сексом. Загалом, це було просто дурненьке кіно.».

 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи