Поскаржитись на запис

12 деталей з улюблених фільмів, які ми ніколи не помічали

Коли ми дивимося фільми, то часто пропускаємо деталі, які є важливою складовою кіно. Але уважні глядачі не припиняють знаходити в фільмах цікаві деталі. 

 

 

У нашому улюбленому фільмі «Один вдома» є одна цікава деталь, яку виявила журналістка Клер Рейлі: будинок МакКалістеров надто сильно прикрашений до Різдва. І справа навіть не в ялинках та іграшках, а в відтінках інтер'єру: в ньому переважають червоний і зелений кольори.

 

 

Стіни, рослини в горщиках, кухня, меблі, домашній телефон і навіть одяг героїв незмінно мають ці два кольори. Напевно творці фільму хотіли саме так зробити фільм максимально святковим і «різдвяним».

 

 


 

Ще одна цікава деталь з фільму: пам'ятайте, коли МакКалістеров тільки сіли в літак і мама Кевіна почала хвилюватися про те, що вони щось забули? Тоді її чоловік, щоб заспокоїти дружину погодився з нею і придумав сказати, що забув закрити гараж. Пізніше виявляється, що він таки не помилявся.

 

 


 

В останньому фільмі про «Гаррі Поттера» можна помітити татуювання на шиї старшого Мелфоя. Цей номер він отримав під час ув’язнення в Азкабані.

 

 


 

В одній зі сцен 2-ї частини «Монстрів на канікулах» з'являється весільний знімок Мейвіс і Джонатана. Але від Мейвіс на фотографії залишився лише силует, адже вона вампір.

 

 


 

У фільмі «Назад в майбутнє - 2» на афіші кінотеатру миготить ім'я режисера «Щелеп-19» - Макса Спілберга. Так звуть сина Стівена Спілберга, який народився в рік виходу фільму (режисером він не став).

 

 


 

Коли Марті прийшов на прослуховування, він виконав пісню «Сила кохання» групи Huey Lewis and the News. Чоловіка, який відмовляє Марті й називає цю пісню «дуже гучною», зіграв соліст групи Хьюі Льюїс.

 

 


 

Перше сцена «Ла-Ла Ленду»  далася авторам не просто: була перекрита автомагістраль, зібрана велика команда танцюристів і дублерів. А через велику кількість репетицій, якщо придивитися уважніше, можна помітити, що на деяких машинах погнувся дах та інші деталі.

 

 


 

У фільмі «Чорна Пантера» обриси одного корабля дуже схожі на маску, яку носить головний герой.

 

 


Фінальна сцена у фільмі «Вбивство в "Східному експресі"» - це посилання на картину Леонардо да Вінчі «Таємна вечеря». До речі, на місці Христа сидить героїня Мішель Пфайффер, через яку там і виявилися всі інші персонажі.

 

 


 

У фільмі «Хрещений батько» актор Марлон Брандо категорично відмовився вчити свої репліки. Ц ті роки його характер жахливо зіпсувався, а ось талант ще не згас. Знімальна група придумала вихід із ситуації і розвішували листочки з репліками актора по всьому знімальному майданчику, в тому числі і на інших акторів. За свою роботу Брандо отримав премію «Оскар», правда, на церемонію вручення навіть не прийшов. На сцену вийшла індіанка (згодом виявилося, що це була актриса) і звинуватила Голлівуд в поганому ставленні до індіанців і від імені Марлона відмовилася від престижної нагороди.

 

 


 

Для ролі Ноя в фільмі «Щоденник пам'яті» режисер шукав далеко не секс-символ. Як він самсказав, йому потрібен «Не красень, а просто звичайний хлопець». Роль дісталася молодому Райану Гослінгу. Тепер ніхто не вважає його "звичайним хлопцем".

 

 


 

Якщо подивитися уважно, то стає добре видно, що в фільмі «Титанік» з четвертої труби корабля не йде дим. Режисер Джеймс Камерон зробив це спеціально: як виявилося, на «Титаніку» ця труба виконувала тільки декоративну функцію і з неї дійсно не йшов дим.

 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи