11 доказів того, що соцмережі – найпотужніша сила нашого часу


0
26 поширень

Інтернет пронизує наше життя, і багато хто нарікає, що він обплутав нас з голови до ніг і більшість людей не можуть прожити ні хвилини, не перевіряючи кількість лайків під своїми постами в соцмережах. Але подивіться на собаку, яка стала прийомною мамою для щенят-сиріт; на «чарівні» дверцята, які відкрилася для маленької дівчинки немов за помахом чарівної палички; почитайте тисячі добрих слів, які люди надіслали хлопцю з ампутованою ногою, — хіба це було б можливо без того, що об’єднує всіх нас сьогодні? Без мережі, звичайно.

1. Маленька дівчинка завдяки інтернету отримала ключ від помешкання фей

Мама сказала доньці, що за маленькими дверцятами, повз яку вони ходять в садочок, живуть феї. І Рейчел захотіла потрапити до них у гості. Мама через соцмережі знайшла господиню будинку з дверцятами, отримала ключ і влаштувала доньці сюрприз: в «чарівному» житлі на неї чекали лист і подарунок від фей.

2. Facebook знайшов нових цуценят для собаки

Дейзі втратила під час пожежі 7 цуценят і дуже журилася. Господиня написала про це пост, і з нею зв’язався власник 8 осиротілих цуценят. Дейзі прийняла їх як рідних. У коментарях написали: «На небесах є чорно-біла собачка, яка піклується про 7 золотистих щенят».

3. Twitter зробив пончики знаменитими

Американець відкрив Billy’s Donuts, але туди ніхто не ходив. Син власника опублікував фото з сумним батьком в Twitter, і вони набрали 750 тис.
лайків. Тепер від клієнтів немає відбою. Деякі навіть хочуть спеціально прилетіти в Техас за знаменитими пончиками.

4. Фото в Instagram вирішило одну з проблем молодих татусів

Молодий батько показав в Instagram, як змінює підгузник дитині, тримаючи його на колінах через відсутність пеленального столика. Це надихнуло компанію Pampers встановити 5 тис. Столиків для
сповивання в чоловічих туалетах по всій Америці.

5. Пост в Twitter допоміг дівчинці з аутизмом

Елсі з Англії страждає аутизмом і до деяких своїх речей ставиться по-особливому . Одного разу вона втратила улюблену сукню і дуже засмутилася. Допоміг пост в соцмережах: тисячі людей кинулися шукати аналогічне плаття, і нарешті знайшлося ідентичне!

6. Хлопчик був один у свій день народження, і тоді на допомогу прийшов інтернет

Ніхто із запрошених не зміг прийти на день народження до 6-річного хлопчика з Флориди, тому його мама покликала всіх бажаючих, написавши про це в Facebook. Незабаром привітати іменинника приїхали не тільки 40 незнайомців з подарунками, а й поліцейські, і навіть пожежники.

7.  Дівчина знайшла хлопця через мережу, не знаючи навіть його імені

Саванна Кемпбелл познайомилася в зоомагазині з хлопцем, але не запитала ні його імені, ні номера телефону. І вирішила розшукати його через Facebook, знаючи лише кличку щеняти, з яким він прийшов, — Розі. І інтернет допоміг: хлопець знайшовся, і пара почала зустрічатися.

8.  Море забрало у чоловіка дорогий протез, а Facebook повернув його

Меррит Егер носить дорогий протез вуха. Одного разу на пляжі він хотів прибрати протез в кишеню, але його вибило з руки хвилею. Пошуки були безуспішними. Потім протез знайшли інші відпочиваючі і віддали в поліцію, а поліцейські розмістили пост про знахідку в Facebook. І це допомогло!

9. Чоловіка,  якому призначили ампутацію, підтримали тисячі користувачів

Хлопець опублікував своє фото з підписом «Через годину мені ампутують ногу». Він обожнює мотоцикли, і втрата ноги, яку він пошкодив в аварії, стала для нього ударом. Він отримав підтримку від сотень незнайомців: вони писали добрі слова і розповідали про свій подібний досвід. Чоловік подякував усім і пообіцяв відповісти на кожен коментар.

10. У дівчинки вкрали гроші, але в результаті вона отримала набагато більше

9-річна школярка Алізай Кашиф продавала лимонад, щоб зібрати гроші на благодійність. Але скромний заробіток в $ 9 вкрали. Її батько написав про це в Twitter, і на наступний день охороняти дівчинку приїхали справжні поліцейські, а сума пожертвувань склала $ 300.

11. Хлопця не взяли на роботу через зачіску. Зате взяли в модельний бізнес

Мама Керіона Вашингтона написала в Facebook, що її сина не взяли на роботу в парк розваг через дреди. Пост набрав 20 тис. лайків, і хлопця помітили представники відомого модельного агентства. Він не упустив свій шанс.


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif