10 порад від чого треба відмовитися, щоб досягати цілей


0
26 поширень

Хіба хтось казав, що буде легко? А якщо в житті ви хочете добитися успіху, то буде втричі важче. Здається, що ми робимо все для досягнення своїх цілей, але нічого з цього не виходить. У чому проблема? Потрібно не тільки робити все, але й дещо не робити.
Кілька порад від чого варто відмовитися та на чому фокусуватися, щоб все в житті вдавалося.

Короткотермінові цілі
Короткотермінові цілі приємні тим, що їх легко досягти. Вона здаються не такими страшними та важкими. Тому ми хапаємося саме за них. Успішні ж люди націлені на довгостроковий успіх. І готові терпіти певні невдачі сьогодні для успіху у майбутньому.

Скромні мрії
Люди навколо вас можуть бути не впевнені в собі та своїх силах. Щоб захистити себе ж вони висміювати будь-які сміливі цілі інших. Але це не привід бути скромним у власних мріях. Так ви будете постійно налаштовані на успіх та у гарному настрої, чим надихнете інших і станете прекрасним  прикладом.

Непотрібні виправдання
Варто нарешті прийняти думку, що ви самі несете відповідальність за своє життя. Немає значення, звідки ви, які у вас сильні і слабкі сторони. Ви відповідальні за більшу частину ситуацій, в яких ви опиняєтеся.

Виправдання тільки гальмують ваш розвиток і заважають досягати успіху. Навіть якщо вибір був неправильним, він був вашим у тих умовах, які були на той час. Це ваше життя, і тільки ви зможете зробити його таким, яким вам хочеться.

Статичність
Багато людей вважають, що отриманих знань та навичок ще під час навчання запросто допоможуть досягнути успіху. Хибна думка, адже таке трапляється вкрай рідко. Якщо ви хочете чогось досягти, потрібно бути готовим, що доведеться отримувати нові вміння та навіть освоювати нові професії.

Потрібно ставитися до цього спокійно і бути гнучким. Адже світ змінюється щодня. І якщо ви хочете залишатися актуальним у своїй професії треба бути готовим до будь-яких змін та новизни.

Сподівання на неочікуваний успіх
Звичайно, в світі трапляються  випадки, коли люди стають багатими і знаменитими ні з того ні з сього. Але подібний шанс – один на мільйон, і сподіватися на нього нерозумно.

Більшість успішних людей домагалися свого статусу за допомогою старанної роботи і щоденного розвитку. Такий темп хоча і повільний, але за деякий час постійна робота над собою приведе до потрібного результату.

Перфекціонізм
Якщо ви досі чекаєте ідеального моменту – він може й ніколи не настати. Ніщо ніколи не буде ідеальним, як би нам цього не хотілося. Перфекціонізм лише зупиняє нас, щоб відтягнути стресовий момент початку. Тому що це щось нове, а через це дуже страшне. Не чекайте ідеальних умов, щоб взятися за справу. А також завжди оцінюй скільки ресурсів ви вкладаєте у справу, і чи результат буде еквівалентним.

Багатозадачність
Якщо ви розпорошувати на кілька справ одночасно, жодна з них не буде виконаною якісно. Багатозадачність знижує продуктивність на 40% – це науковий факт. Тому концентруйтеся на одному занятті у будь-якій сфері життя.

Бажання все контролювати
Щось ви можете контролювати, а щось – ні. Дуже важливо чітко розуміти, до якої категорії відноситься кожна ситуація. Не думайте про те, що вам не під силу, і фокусується на тих завданнях, які можете вирішити.

Якщо вам щось не подобається, змініть це. Якщо це неможливо, змініть своє ставлення до проблеми. Це єдиний спосіб як позбутися відчуття тривоги, яка відволякає від справді важливих справ.

Зайві люди
Так, це звучить дещо егоїстично, але це правда. Який би самодостатньою і сформованою особистістю ви не були, люди, які перебувають навколо вас впливають на вашу свідомість. Якщо ви проводите час з людьми, які ні до чого не прагнуть, ваша мотивація зникає. Якщо спілкуєтеся з тими, хто постійно розвивається, то ваше бажання домагатися більшого збільшується.

Подумайте, хто у вашому оточенні тягне вас вниз?

Бажання, щоб тебе хвалили
Ви ніколи не зможете подобатися всім без винятку, тому не звертайте уваги на те, що інші думають про вас. Бажати схвалення природно, але воно ніяк не допоможе вам розвиватися і досягати успіху. Схвалення можливо й допомагає почуватися впевненіше, але якщо ви знаєте, що робити щось важливе зі схваленням чи без – це робить вас сильнішим.

Пам’ятайте: якщо вас хтось недолюблює, отже, ви робите щось важливе
?


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif