10 найкращих романтичних комедій


0
27 поширень

Романтичні комедії – це універсальний жанр, в якому кожний знайде своє. Романтика та гумор – чудове поєднання для вечорів, коли немає чим зайнятися. На жаль, сьогодні існує багато романтичних комедії, які не відрізняються оригінальністю. 

Але ми підготували 10 найкращих романтичних комедій, які варті вашої уваги та часу.

10 причин моєї ненависті (1999)

Строгий батько поставив умову: Біянка піде на побачення, якщо її сестра Кет теж погодиться зустрітися з хлопцем. Але Кет – синя панчоха та відчайдушна чоловіконенависниця. Біянка намагається знайти для сестри такого ж зануду, як вона.

Як позбутися хлопця за 10 днів (2003)

Енді Андерсон — молода і красива журналістка, яка отримує завдання написати статтю про те, як швидко позбутися чоловіка, коли він набрид. В Енді всього 10 днів, за які вона повинна знайти жертву, закохати в себе, а потім зробити так, щоби хлопець її кинув. Усе сплановано, і героїня впевнена в успіху своєї справи, але… Бенджамін Баррі, якого вибрала Енді, не такий простий.

Підстава (2018)

У центрі сюжету картини – двоє асистентів Гарпер і Чарлі, які підлаштовують події так, щоб їх нестерпні боси закохалися в один одного. Спочатку все йде за планом, але Гарперу і Чарлі доводиться справлятися з наслідками спланованого роману їх шефів.

Божевільне весілля (2014)

Благородне зразкове французьке сімейство видає заміж молодшу з чотирьох своїх дочок. Її сестри вже вийшли заміж дуже щасливі в шлюбах. Невдоволені лише батьки, тому що дівчата обрали супутників «не тих» національностей: китайця, араба і єврея. Надія на те, що одна з дочок стане дружиною ортодоксального француза, вщент розбивається, коли донька знайомить батьків зі своїм майбутнім чоловіком.

Пропозиція (2009)

Ендрю Пекстон давно мріє про посаду редактора у великому видавництві, в якому він працює всього лише помічником жорсткої і деспотичної Маргарет Тейт. Але, здається, доля посміхається йому. Маргарет – громадянка Канади, і коли її робоча віза закінчується, їй загрожує депортація на батьківщину. Вона не має наміру втрачати хорошу роботу, і вигадує план – Ендрю повинен одружитися з нею.

Відпустка за обміном (2006)

Що робити успішній жінці, якщо вона дізнається про зраду коханого чоловіка? Терміново піти у відпустку і знайти в інтернеті житло за обміном. Так зробила Айріс Сімпкінс, автор модної весільної колонки в лондонському виданні.
Вона познайомилася з Амандою Вудс з Південної Каліфорнії і написала їй, що на свята готова обмінятися квартирами і відпочити від звичного життя. Дівчата летять в різні кінці світу, щоб зустріти на Різдво свою довгоочікувану щасливу долю.

Mamma Mia! 2 (2018)

Доросла донька Донни — Софі, дізнається, що вагітна. Краще зрозуміти свої відчуття та думки у зв’язку з появою дитини їй допомагає історія матері. Глядачі побачать Донну ще зовсім юною, коли вона лише познайомилася із Семом, Білом та Гарі. Досвід матері допоможе Софі пережити цей унікальний етап життя.

Гола правда (2009)

Вона – піднесена і чуттєва, він – звик слідувати інстинктам. Але давно доведено, що протилежності притягуються. Та перш ніж герої це зрозуміють, їх чекають смішні пригоди на шляху один до одного.

Почни спочатку (2018)

Кембридж, Гарвард, Єль — ніякий із цих університетів не закінчувала Майя. Вона стійко вірить, що ніякий диплом не переплюне справжнісінький талант і бажання до роботи. Сорокарічна жінка мріє довести всім навколо, що вона краща за цих дипломованих снобів. У цьому їй вирішив допомогти друг, створивши для неї фейкову сторінку в соцмережах, трохи прикрасивши її досягнення. Майю з радістю прийняли до великої компанії, де вона нарешті зможе довести всім свою крутість. Це старт для її нового життя — головне не забувати, хто ти насправді.

Нестерпні леді (2016)

Коли мова йде про матерів чи батьків-одинаків, в голову відразу ж приходить шопінг, гонитва за красою і здоров’ям, а також негаразди в сімейному житті, як з батьками, так і молодим поколінням. Але невже в цьому і є сенс щастя? Незабаром у героїв буде можливість дізнатися відповідь, але вони повинні докласти для цього максимум зусиль.


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif