10 найкращих фільмів, які змушують відчувати тільки найкращі емоції


0

Хочете відчути тепло і комфорт цих вихідних? І ми не говоримо про початок опалювального сезону та теплу ковдру.

Це рейтинг найкращих фільмів, щоб почуватися добре, які змушують нас відчувати тільки найкращі емоції. Цей хороший список включає спортивні, романтичні та сімейні. Вони змушують вірити у найкращі, бути натхненними та проживати історії, які ми бачимо на екрані. Щоразу, коли ви відчуваєте справді кепсько — просто переглянути один із цих фільмів, і це зробить вас щасливими.

№1. Назад у майбутнє

Марті МакФлай, типовий американський підліток вісімдесятих, потрапляє в 1955 рік на машині часу, яку винайшов його друг, чокнутий геній Еммет Браун. Тепер Марті доведеться одягатися в стилі 50-х і слухати хіти того часу. А щоб повернутися назад у майбутнє, Марті потрібно впевнитися, що його батьки, поки що тінейджери, познайомляться і полюблять один одного.

№2. ВОЛЛ·І

Ось уже декілька років підряд, робот ВОЛЛ·І старанно працює на безлюдній Землі. Він очищає нашу планету від гір сміття, яке залишили після себе люди. ВОЛЛ·І навіть уявлення не має як скоро і як кардинально зміниться його доля, він знайде друзів, побуває у космосі, та перемінить на краще колишніх господарів Землі, які забули про рідну планету.

№3. Форрест Ґамп

Головний герой — Форрест Гамп — людина з обмеженими розумовими здібностями, однак з великим та шляхетним серцем. Він розповідає історію свого життя, насиченого цікавими подіями. Будучи доволі заможною людиною, він залишається все таким же добрим і відкритим чоловіком. Успіх чекає на нього у всьому, але є дівчина яку він кохає з самого дитинства, однак взаємність приходить дуже пізно.

№4. Володар перснів: Хранителі Персня

Перстень Всевладдя був зроблений багато століть назад темним володарем Середзем’я Сауроном. Він давав своєму власнику надзвичайну силу. Довгі роки перстень мандрував по світу, поки не потрапив до звичайного хоббіта Більбо Беггінса. Завдяки його чарівній силі, Більбо спокійно, не змінюючись, дожив до 111 років, але в день його народження все змінилося. Маг Ґендальф, товариш Більбо, дізнавшись, що Саурон хоче повернути собі владу над Середзем’ям, просить передати перстень Всевладдя Фродо — племіннику Більбо, щоб той знищив його. Фродо разом зі своїм вірним помічником Семом вирушає у далеку і повну небезпек подорож.

№5. Вперед і вгору

Головний герой фільму Карл Фредріксен ніколи не гнався за результатом. Все він робив від душі та з великою любов’ю. Але, через смерть дружини, він як би ненадовго забув про те, яким насправді є його життя. І завдяки подорожі та зустрічі з Расселом і Дагом він знову нагадує собі про це.

№6. Втеча з Шоушенка

Успішного банкіра Енді Дюфрейна звинуватили у вбивстві його дружини, а також її коханця. Опинившись у в’язниці, попри те, що до вбивства дружини він був непричетний, Дюфрейн стикається з беззаконням і жорстокістю світу, які панують у Шоушенку. Але він відмовляється миритися з несправедливістю і починає планувати втечу.

№7. Розумник Вілл Гантінґ

Вілл Хантінг виріс у передмісті Бостона. Він майже не вчився, йому 20 років і він постійно потрапляє в халепи. Але у нього голова генія. Вілл майже зневажає студентів коледжу, але його постійно тягне туди, де вони збираються. Він виставляє їх дурнями та розслабляється. Одного разу в барі він знайомиться зі студенткою, і вона готова піти на все, щоб змусити Вілла повірити в себе і почати вчитися.

№8. Історія іграшок

Іграшки нічим не відрізняються від людей, вони мають почуття, емоції, волю, справжнісіньку хоробрість і готовність до самопожертви. Для ковбоя Вуді, улюбленої іграшки Енді, кожен день був як казка: з ним грали більше всіх, його брали з собою в гості, але … З’явився Базз Светик, астронавт, напханий всілякими гаджетами й відразу ж затьмарив бідного Вуді, якого це зовсім не влаштовувало.

№9. Суперсімейка

Вони — сім’я супергероїв, проте вони вже відійшли від великих справ і воліють жити звичним непримітним життям. Усі члени сім’ї мають надприродні здібності й у минулому легко справлялися зі злом світового масштабу. Аж ось одного прекрасного дня татові й усій його родині доводиться знов одягтися в костюми супергероїв і відправитися назустріч новим пригодам. Потрібно учергове врятувати світ від таємничого лиходія.

№10. Невидима сторона

Майкл Оер, молодий афроамериканець, в черговий раз позбавляється житла, і його бере під свою опіку забезпечена сім’я, членом якої він згодом стає. Майкл володіє величезним зростом і титанічною силою, і починає грати за шкільну команду в американський футбол.


0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif