10 міфів про знаменитостей, в які люди досі вірять


-2
10 поширень, -2 балів

Чутки про знаменитостей завжди цікавлять людей та збирають довкола себе велику аудиторію. А з появою інтернету міфи про зірок почали з’являтися ще частіше, і вони стали ще більше заплутаними. 

Деяких із них почали вважати правдою, яка навіть не потребує аргументів.Але чи все так однозначно?

Наприклад, деякі міфи у цій добірці просто дикі і не мають нічого спільного з реальністю. Лише уява фанатів.

Співачці Лорд 45 років

Незвичайна поява новозеландської співачки Лорд (справжнє ім’я Елла Єліх-О’Коннор) стала темою багатьох чуток про її “справжній” вік. Деякі вважають, що молодій зірці за 40, хоча їй виповнилося лише 17, коли вийшов її дебютний альбом. Це підтверджує і її свідоцтвом про народження, в якому зазначається, що вона народилася 7 листопада 1996 року. Але, на жаль, навіть цей факт для деяких її прихильників досі недостатньо переконливий.

Авріл Лавін була підмінена на двійника

Цей міф народився у 2015 році, коли один із бразильських сайтів стверджував, що Лавін померла у 2003 році, а її замінила дівчина-двійник, яку звати Меліса Вандела.

Щоб підтвердити цю гіпотезу, автор матеріалу як доказ використав зникнення родимок Авріл Лавін та змін у її зовнішності. Усі ці аргументи були неодноразово спростовані, але легенда про самозванця не дає спокою багатьом фанатів і зараз.

Насправді Стів Вандер не сліпий

Знайдуться люди, які вважають, що легендарний співак лише вдає, що він сліпий. Усе тому що він відвідує баскетбольні ігри, купує телевізори та одного разу навіть намагався зловити мікрофон, що падав. Єдине, що не можуть пояснити прихильникам цієї теорії змови, чому Стіві Вандер прикидався б сліпим впродовж 67 років.

Кеті Перрі — це ДжонБенет Рамзі

Фанати поп-зірки мають цікаву теорію, що Кеті Перрі насправді не Кеті Перрі! І навіть не Кетрін Хадсон (Кеті вирішила використовувати своє прізвище своєї мами, щоб уникнути плутанини з актрисою Кейт Хадсон). Вони вірять, що її справжнє ім’я — ДжонБенет Рамзі, переможниця дитячого конкурсу краси.

Рамзі померла у віці 6 років, але таємниця її смерті залишається загадкою й донині. Мабуть, саме це та схожість ДжоБенет та Кеті стали причиною цієї абсурдної теорії. Але спростувати цю чутку неймовірно легко: Кеті Перрі вже виповнилося 6 років, коли ДжоБенет лише народилася.

Бейонсе ніколи не була вагітною

Вперше ця чутка з’явилася в австралійському телешоу, коли співачка вперше завагітніла. Бейонсе критикували за сукню, у якому її вагітний живіт здавався несправжнім. Ця «оптична ілюзія» дала шанувальникам пліток привід розкрити дивну теорію про те, що співачка імітує вагітність через “проблеми з фертильністю”.

Нещодавно Бейонсе народила ще й двох прекрасних близнюків. Це, безумовно, повинно свідчити про те, що репродуктивна система співака працює, до того ж дуже добре.

Справжній Пол Маккартні помер у 1966 році

Прихильники цієї теорії вважають, що справжній Пол Маккартні загинув у автокатастрофі півстоліття тому і був (знову!) замінений двійником. На це нібито безліч разів натякали пісні “Бітлз” та символіка, пов’язану з їхньою творчістю.

Наприклад, обкладинка альбому «Abbey Road» показує, що Пол не йде в ногу зі своїми одногрупниками та босоніж (а померлих часто ховають босоніж). Ми не знаємо, чи слід сміятися чи плакати, маючи справу з такими “доказами”, але ми, безумовно, можемо побажати серу Полу Маккартні ще багато років життя.

Тіло Волта Діснея заморозили

Ще одна популярна легенда стверджує, що тіло великого аніматора було заморожене, щоб його пробудити в далекому майбутньому, коли будуть доступні відповідні технології для цього.

Ця теорія, найімовірніше, виникла через те, що Волт Дісней помер саме у той період, коли сталася в той час, коли були розроблена ця технологія. І можна припустити, що Дійсней зацікавився нею. Насправді Волт вибрав вогонь. Після кремації його тіла, останки поховали в одному з меморіальних парків у Лос-Анджелесі.

Принц Чарльз насправді не батько принца Гаррі

Принцеса Діана та її родина протягом багатьох років були героями багатьох смішних теорій змови. Рудоволосий принц Гаррі не став винятком: вважають, що його справжній батько, Джеймс Хьюїтт, а не принц Чарльз.

Навіть якби принцеса Діана та Хьюїт не були в стосунках, він навряд чи міг бути батьком її молодшого сина: до того часу, як Хьюїтт познайомився з принцесою Уельської, принц Гаррі робив перші кроки.

Ба більше, Гаррі схожий на свого дядька, брата Діани Чарльза Спенсера. Це не дивно. Адже інколи діти виявляються менш схожими на своїх батьків і мають більше спільних рис з іншими родичами.

Майкл Джексон досі живий

Фани Майкла Джексона не хочуть вірити в те, що зірка померла у 2009 році. Вони надають перевагу знаходити все нові й нові теорії про те, що він таки досі живий.

Вони збирають різноманітні докази і створюють теорії змови. Наприклад, це фото було зроблене у Швейцарії, а людиною на цій фотографії вважають Майкла Джексона. Однак вірити чи ні вам у ці теорії – це ваш вибір.


Хочеш ще більше знати про життя зірок, тоді: Що сталося з цими 13 колись популярними акторами, які так і не знайшли місця в Голлівуді 0 коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Формат публікації:
Персональний тест
Серія питань, відповіді на яких, можуть розповісти щось про опитуваного (тести типу “Який ти … ?”)
Тест
Серія запитань із правильними та неправильними відповідями, що дозволить перевірити знання опитуваного
Опитування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Розповідь
Форматований текст з різними вставками (таблиці, цитати, зображення, відео і т.д.)
Підбірка
Підбірка різного роду історій (ТОПи, рейтинги, рекомендації і т.д.)
Підбірка у зворотньому порядку
Підбірка, де порядок пунктів ведеться від більшого до меншого
Відкритий список
Список, до якого користувачі можуть додати пункти і голосуванням встановлюється порядок їх виводу
Рейтинг
Підбірка, в якій порядок визначається голосуванням користувачів
Мем
Створення мему з власного зображення
Відео
Інтеграція відео з сервісів Youtube, Vimeo чи Vine
Аудіо
Інтеграція аудіо з сервісів Soundcloud чи Mixcloud
Зображення
Фото або GIF
Gif-анімація
Анімоване зображення у форматі gif