Поскаржитись на запис

10 фактів про те, що робили люди до того, як мобільні з’явилися у кожного з нас

Мобільні телефони здійснили революцію. Тепер вони відповідальні майже за все. Смартфони зробили життя набагато швидшим та зручнішим.

 

 

Пошук маршруту, замовлення їжі, бронювання готелю, замовлення таксі, вже не згадуючи звичайні дзвінки чи відеочати. Телефони стали нашою третьою рукою, і тепер важко уявити, як жили люди без своїх гаджетів. Звідси виникає запитання: "Що робили люди до появи мобільних телефонів?".

 

 

10. Використовували фотоапарати

 

Сьогодні, здається, що лише професійні фотографи використовують фотокамери. Всі інші користуються своїм мобільним телефоном. Але до ери мобільних телефонів усі ми повинні були мати фотоапарати, цифрові, аналогові чи одноразові, щоб зробити фото на пам’ять.

 

 

9. Слухали музику на плеєрах

 

 

Потокові музичні платформи стали популярними зовсім нещодавно. До того, як інтернет дозволив нам слухати будь-яку пісню у будь-яку хвилину, люди використовували CD-плеєри та Mp3-плеєри. І треба було дуже уважно завантажувати усі пісні, які захочеш послухати у найближчий час.

 

 

 

8. Мали дорожні карти

 

Це може здаватися дивним, але якщо хтось збирався у далеку дорогу, паперова карта – це перше, що клалося у валізу. Але крім того, що мати їх у багажі, картами ще треба було вміти користуватися.

 

 

7. Запитували дорогу

 

Якщо ж карти не було під рукою, то люди просто підходили до незнайомців та просили підказати правильний напрямок. Сьогодні це побачиш все рідше.

 

 

6. Перевіряли свою електронну пошту лише на комп’ютерах

 

Для того, щоб перевірити свою пошту треба було почекати, поки скрипучий модем під’єднає тебе до інтернету. І тільки після цього побачити, що у тебе на імейлі лише велика кількість спаму.

 

 

5. Використовували домашні телефони

 

У той час, коли про мобільні телефони ще ніхто не знав, домашні телефони були справжнім порятунком. У цього апарату не було жодних додаткових функцій – лише функція дзвінка.

 

 

4. Використовували таксофони

 

Якщо раптом треба було зателефонувати, коли ти блукаєш вулицями міста, на допомогу приходив таксофон. Також ними користувалися й ті, хто не мав домашнього телефона. Так, такі також були.

 

 

3. Запам’ятовували номери телефонів

 

Сьогодні ми ледве можемо запам’ятати номер своїх близьких. Або хоча їх останні цифри. Колись люди запам'ятовували в середньому десять номерів телефонів для різних людей у своєму житті. Для всіх інших вони мали крихітну чорну телефонну книгу.

 

 

2. Були терплячими

 

Це стосувалося усього: черги до лікаря чи вантаження сторінки браузера. Люди могли спокійно просидіти години  у черзі за книгою чи газетою.

 

 

 

1. Встановлювали зоровий контакт

 

 

Люди не тільки частіше виходили у світ, але коли вони потискали руку і розмовляли з вами, то дивилися вам в очі.

 

 


 

6 прикладів, як інтернет швидко і безповоротно змінив наше життя

 


 

Щоб прокоментувати, авторизуйтесь через соцмережі:

Схожі записи