Категорія: Статті

Поскаржитись на запис

Співробітниці барів вимагають дозволити їм працювати у відвертих нарядах

У 2017 році чиновники міста Еверетт, штат Вашингтон, прийняли закон, який зобов'язує співробітників місцевих барів, ресторанів швидкого харчування і кав'ярень в обов'язковому порядку надягати як мінімум шорти і майки. Таке рішення було прийнято після того, як жителі міста стали скаржитися владі на постійно зростаючу кількість закладів, які залучали відвідувачів відвертими нарядами офіціанток. Звичайно ж, подібне рішення не порадувало робітниць місцевих кафе. Тепер дівчата заявили, що даний закон обмежує їхні права, і що вони можуть працювати в будь-який уніформі, яка їм подобається. Вони вже подали груповий позов до суду штату Вашингтон, щоб домогтися права знову працювати в бікіні.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Сімпсони продовжені ще на 2 сезони

Поскаржитись на запис

Одноденний конкурс на найкращий коментар до публікації. (ЗАВЕРШЕНО)

100 гривень на мобільний за найкращий коментар до публікації! Щоб прийняти участь потрібно залишити коментар до цієї публікації. Переможцем стане учасник чий коментар назбирав найбільшу кількість «+» за сьогодні до 23:00 (08.02.2019) P.S. Конкурс на найкращий коментар будемо проводити на постійній основі, слідкуйте за оновленнями.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Нові кадри фінального сезону “Ігри Преслолів”

Головні герої «Ігри престолів» на нових кадрах фінального сезону серіалу

Поскаржитись на запис

В Харкові на маршрут виїхав незвичний автобус. “Скотовозка”

Права сторона маршрутки облицьована цільним листом фанери. Лист такий великий, що закриває майже всі вікна салону. Харків'яни вже називають цю маршрутку "Скотовозка"

Поскаржитись на запис

Конкурс на найкращий політичний жарт

Вітаємо всіх наших читачів. Напередодні виборів ми вирішили запустити конкурс з класними грошовими призами. Ми розігруємо 150$ призових за найкращі публікації та 500 грн за найкращий коментар. Деталі конкурсу можете переглянути за посиланням. Нехай виграє найкращий!

Немає публікацій!

Завантажити наступні