Категорія: Статті

Поскаржитись на запис

Художник створює малюнки за допомогою рваного паперу

Художникам в наші дні доводиться нелегко. Втім, коли це художникам доводилося легко? У сучасних художників, крім звичайних проблем творчих людей, на кшталт бідності й відчуття власної бездарності, з'явилася ще одна. Що б вони не намалювали, це буде фактично вдруге. А то і втретє, і четвертий раз. Тому художників, які роблять по-справжньому оригінальні роботи, в наші дні надзвичайно мало. І можна з упевненістю сказати, що художник з Копенгагена, що ховається під псевдонімом HuskMitNavn, відноситься до щасливої меншості. Роботи HuskMitNavn оригінальні, кумедні й користуються популярністю: далеко не у кожного художника знайдеться 207 тисяч підписників в «Instagram». Як полотно HuskMitNavn використовує рваний і пом'ятий папір. Більше: instagram.com/huskmitnavn1/

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Парубій відключив мікрофон “опоблоківцю”, який відмовився виступати українською

Голова Верховної Ради Андрій Парубій попросив відключити мікрофон народному депутату, члену фракції “Опозиційний блок” Василю Німченку після того, як той проігнорував прохання не провокувати конфлікт і продовжити виступ українською мовою, пише Укрінформ. Це відбулося під час розгляду поправок до законопроекту №5670-д “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, повідомляє кореспондент Укрінформу. “Я звертаюся до вас з проханням державною мовою говорити. Ви нею добре, прекрасно володієте. Будь ласка, не робіть непотрібних конфліктів тоді, коли ми працюємо системно і злагоджено. Будь ласка, державною мовою”, – сказав Андрій Парубій. Після прохання Василь Німченко продовжив виступати російською мовою. Депутат повинен був оголосити свою поправку до мовного законопроекту. Проте спікер не дав йому можливості продовжити виступ недержавною мовою. “Я прошу виключити мікрофон, на жаль, є рішення Конституційного Суду, яке чітко роз’яснює, і мені буде прикро і шкода, що ви просто зривaєте засідання некоректною пoведінкою. Кожен народний депутат має право слова в цьому залі. Кожен народний депутат має право висловити свою позицію, і я як голова Верховної Ради України був увесь час і є гарантом цього”, – сказав Парубій. Голова ВР додав, що слово забезпечується кожному народному депутату, якщо він виступає в залі парламенту державною мовою. “На жаль, зараз я не маю можливості вам дати продовжити. І я дуже прошу ще раз, з повагою до вас говорити державною мовою в залі Верховної Ради України”, – наголосив Парубій. Після цього Василь Німченко оголошував свої поправки українською мовою. Зокрема, він вимагав скасувати норму про відпoвідальність за публічне принижeння і знeважання державної мови.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Синьокільчастий восьминіг.

Незважаючи на те, що розмір синьокільчастих восьминогів не перевищує 12-25 см, сили його отрути досить, щоб убити людину. В даний час протиотрути від отрути синьокільчастого восьминога не існує. Отрута синьокільчастого восьминога надає нервово-паралітичну дію. Він містить тетродотоксин, серотонін, гіалуронідазу, тирамін, гістамін, триптаміну, октопамин, таурин, ацетилхолін і дофамін. Основний нейротоксичний компонент отрути синьокільчастих восьминогів отримав назву maculotoxin, але, як пізніше довели, їм є тетродотоксин. Також цей нейротоксин був виявлений в отруті скелезуба (фугу) і равлика-конуса. Тетродотоксин блокує натрієві канали, викликаючи параліч рухових відділів нервової системи, зупинку дихання і як наслідок - зупинку серця через брак кисню. Яд виробляється симбіотичними бактеріями, що мешкають в слинних залозах восьминога. лат. Hapalochlaena

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Дотепні і зворушливі ілюстрації Франко Маттічіно

Поскаржитись на запис

Королева Великобританії Єлизавета II зробила свій перший пост в Instagram

7 березня 2019 року Єлизавета II вперше в житті особисто зробила пост в Instagram, відвідавши Музей науки Лондона. 92-річна королева Великобританії розмістила на офіційній сторінці королівської сім'ї знімок старовинного листа, адресованого її прадіду принцу Альберту математиком Чарльзом Беббіджем, який стояв біля витоків створення першого у світі комп'ютера, повідомляє Bestin, інформує Ukr.Media. «Сьогодні я мала задоволення дізнатися про ініціативи для дітей в області комп'ютерного кодування, і мені здається доречним опублікувати цей пост в Instagram прямо з Музею науки, який довгі роки підтримує технології та інновації, надихаючи нове покоління винахідників», - йдеться в описі до фото. У акаунта Віндзорів 4,7 мільйона шанувальників, однак члени королівської родини ніколи не викладають знімки самостійно, також їм заборонено мати особисті сторінки в соцмережах. Історичний момент був зафіксовано на відео, яке вже набрало більше мільйона переглядів.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Астрономи виявили, що навколо Землі рухається «порожній сміттєвий пакет»

Астрономи виявили, що навколо Землі по дивній траєкторії рухається незвичайний об'єкт - «порожній сміттєвий пакет». За їх підрахунками, він знаходиться приблизно в 370 милях від поверхні планети. Про це повідомило видання The Sun. Є припущення, що незвичайний об'єкт — це космічне сміття, яке випадково «вирвалося» з люка космічного корабля. Експерти поки не визначилися, з якої саме ракети й коли це могло статися. Взагалі космічне сміття нерідко потрапляє в об'єктиви телескопів. Такі об'єкти рухаються по орбіті досить безладно, через те, що мають невеликі розміри й малу вагу. Вчені припустили, що нинішня знахідка — це не обов'язково пластиковий пакет. Можливо, це надлегка фольга. Спочатку «порожній сміттєвий пакет» був зафіксований через телескоп ATLAS (Астероїдна система попередження про зіткнення) на Гаваях. Його вивчили експерти обсерваторії Northolt Branch. Вони назвали об'єкт A10bMLz. «Пакет» має в довжину близько трьох метрів. Найбільше здивування викликало те, що знахідка, якщо вірити законам фізики, повинна обертатися рівно в протилежному напрямку, ніж зараз.

Переглянути повністю

Немає публікацій!

Завантажити наступні