Категорія: Тварини

Поскаржитись на запис

Цей коргі вже встиг підкорити 50 тисяч підписників у своєму Instagram, і ви наступні у його списку

Чи знайдете ви кращих собак, ніж коргі, які так мило виглядають на фотографії? Їх кумедні погляди та емоційна поведінка - це, безумовно, чудовий контент для Instagram. Не вірите?

 

class="post_link">Переглянути повністю

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Як гуцули корову надували

Йдуть два гуцули напідпитку додому. Дивляться – діти надувають жабу… Один другому каже: – Куме, а давайте ми корову надуємо! Прийшли додому, взяли трембіту, прилаштували її корові в одне місце. Один з кумів ду-у-у-у-ує, аж гай гуде, а надути не може. Тоді другий кум каже: – Дайте, куме, я надую, бо Ви ніц не вмієте! Переверніть тільки трембіту іншим боком, бо я ся вас бриджу!

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Правда про походження людства

Люди були створені для того, щоб котам було з ким жити.

Поскаржитись на запис

Зловив цар німця француза і українця І каже: Саджу я…

Зловив цар німця, француза і українця. І каже: - Саджу я вас на місяць в підземелля в окремі камери. Даю мішок сухарів і собаку. Хто більше всіх собачку чогось навчить, тому віддам доньку в дружину і пів царства на додачу. Проходить місяць. Виходить худий німець і здоровезна собака. Цар: - Ну, чому навчив? - Сидіти, лежати, голос і “апорт”. Далі виходить середньої статури француз і така ж собака, він навчив її сидіти та лежати. Слідом виходить вгодований українець і худюща собачка. Цар просить продемонструвати. Українець: - Шарік, голос! Собака, жалібно зазираючи в очі: - Ну Вась. Ну дай сухарик, а?

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Вчителі

Йдуть фізик і математик по лісі, і на них несподівано вискакує ведмідь. Математик думає: - Його швидкість - 20 км/год, маса - 300 кг, тікати марно: все одно наздожене. Фізик думає: - Так, обсяг його шлунку - 20 кубічних дециметрів, об'єм людини - як мінімум 100 кубічних дециметрів. Треба бігти, йому і одного математика вистачить.

Переглянути повністю

Поскаржитись на запис

Крокодил

Сидить мужик на риболовлі і пильно дивиться на поплавок, повз пропливає крокодил. Побачивши рибалку, дивиться на нього. Через хвилину крокодил запитує: - Що, мужик, не клює? Мужик відповідає: - Ні. Крокодил: - Може поки скупаєшся?

Немає публікацій!

Завантажити наступні