Сніговики що ламають стереотипи

У центрі Токіо цього понеділка спостерігався найпотужніший снігопад, що викликало дорожній колапс по всьому місту. Та це ще не все...


У центрі Токіо цього понеділка спостерігався найпотужніший снігопад, що викликало дорожній колапс по всьому місту. Автомобілі були  залишені на дорогах, поїзди перестали курсувати, і люди залишилися прив’язаними до аеропорту, оскільки було скасовано 250 міжнародних рейсів.
“У Токіо не сніжило уже 4 роки” сказав Токійський резидент Юкімура, (що означає “Снігове селище” на японській мові). “Чотири роки тому у нас був навіть важчий сніг і набагато менше підготовки. Цього разу всі, крім мене, знали, що це йде. Для мене це було веселим сюрпризом! “

Що робити у такій ситуації? Звичайно, ліпити сніговика! Але зачекайте, перш ніж схопити моркву, ґудзики і пару паличок для рук, пам’ятайте, це Японія. Твій трикутний стандартний жирний сніговик не збирається тут приживатися. Юкімура пояснює історію японського сніговика. “Ім’я сніговика, Юкі Дарума, не означає сніговик, це означає сніговий дарума”, – сказала вона нам. “Дарума – це лялька”

Схоже, японське ставлення до сніжних скульптур більш розвинене, ніж те до якого ми звикли. Що ще можна очікувати від краю, який виробляє одні з найкрасивіших творів мистецтва та інновацій у світі? Токіо усіяний сніжними скульптурами, які покладуть посмішку на обличчя, і поставити ніс із моркви на задньому дворі до сорому. Ними діляться на Twitter за допомогою популярного хештейг # 雪 だ る ま, і вони, як виявилося, дуже популярні!

Хіба Юкімура вийшла і зробила собі сніговика? “Я так! Сьогодні мені довелося прибирати купу снігу поза роботою, а коли я чекала черги зі сніжною лопатою, я зробила маленький знак, який веде до нашого кафе “, – сказала вона. “Це не таке мило, як все інше!”

Прокрутіть вниз, щоб переглянути деякі з найкращих прикладів. і дайте нам знати, що ви думаєте в коментарях!

  1. 1


  2. 2


  3. 3


  4. 4


  5. 5


  6. 6


  7. 7


  8. 8


  9. 9


  10. 10


Які емоції викликає цей пост?

Файно! Файно!
6
Файно!
АГОВ! АГОВ!
1
АГОВ!
У захваті У захваті
3
У захваті
Овва! Овва!
4
Овва!
Ой лишенько! Ой лишенько!
0
Ой лишенько!
Трясця! Трясця!
0
Трясця!

Коментарі 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сніговики що ламають стереотипи

1 / 3Next

вхід

Ще не зареєстрований?
реєстрація

відновити пароль

Повернутись до
вхід

реєстрація

Повернутись до
вхід
Обери формат для своєї публікації
«Стаття / Розповідь»
Текстова публікація з можливістю вставки графічних матеріалів та іншого
«Список»
Публікація у форматі списку (наприклад: 10 фактів, 5 ідей, і т.д.)
«Відео»
Публікація відео з ресурсів Youtube, Vimeo чи Vine Embeds
«Зображення»
Фото чи gif-анімація